Dodany: 2010-07-09 13:16:22

Zajmujemy się ogródkiem – Nożyce do trawy. Doskonałą i bardzo modną już za granicą formą spędzania czasu wolnego, jest praca w ogródku. Przebywanie na świeżym powietrzu i zajmowanie się ogrodem poprawia nie tylko nasz humor, ale i kondycję fizyczną.

 

Oczywiście piękny i zadbany ogród to skoszona trawa. Okazuje się jednak, że nie wszędzie da się kosiarka dotrzeć. Co wtedy robić z trawą, rosnącą w niedostępnych miejscach? Wystarczy kupić Nożyce do trawy – narzędzie bez którego żadne prawdziwy ogrodnik się nie obejdzie. Pozwalają one na przycinanie trawy rosnącej na przykład przy ścieżce, przy krawężnikach, przy podstawie od zamontowanej na stałe ławki i w wielu innych miejscach. Nożyce do trawy sprawdzają się również przy usuwaniu innego rodzaju problemów – krzywo rosnących krzewów nap przykład, o ile krzewy te nie są za duże, a ich gałęzie za długie.

 

Chcąc mieć piękny, zadbany ogród, którego zazdrościć nam będą sąsiedzi, musimy czasami niestety nieźle nagimnastykować się, przycinając ręcznie trawę przy drzewach lub kwiatach, od których z kosiarką trzymamy się z daleka. Tak czy inaczej, Nożyce do trawy to narzędzie niemal niezbędne w każdym, nawet najmniejszym przydomowym ogrodzie – a przy tym narzędzie bardzo tanie, bowiem mieszczące się w granicach kilkunastu złotych zwykle.

 

 .

Dodaj nowy komentarz do artykułu Zajmujemy się ogródkiem – Nożyce do trawy.
Nick: