Dodany: 2018-06-13 09:28:35
 

Materiał na budowę kojca

Jeśli mieszkasz w domku jednorodzinnym i posiadasz dużego psa, który nie lubi sam zostawać, to możesz zbudować mu kojec, w którym będzie umieszczany na czas gdy wszyscy domownicy muszą wyjść.

Wtedy będziecie mieć pewność, że psiak nic nie zniszczy, a poza tym będzie mógł odpocząć w wygodnej budzie na świeżym powietrzu. Dla dużego zwierzaka trzeba zbudować solidny kojec, którego czworonóg nie będzie mógł sforsować i uciec. Dlatego warto zaopatrzyć się w siatka zgrzewana. Takiego materiału z pewnością nie da się łatwo uszkodzić w związku z tym nie będziecie musieli się martwić, że psiak uwolni się z kojca podczas Waszej nieobecności i na przykład ucieknie z posesji. Oczywiście należy też pamiętać o tym, że siatka zgrzewana musi być prawidłowo zamontowana, aby dobrze spełniać swoje funkcje. Kojec, to dobre rozwiązanie, ale wyłącznie i maksymalnie na kilka godzin w ciągu dnia.

Poza tym psiak musi mieć ciągły dostęp do świeżej wody i być osłonięty przed słońcem. Zwierzęta, które spędzają całe życie zamknięte na małej przestrzeni bardzo cierpią i nie należy traktować kojca jako jedynego miejsca dla swojego psa. .

Dodaj nowy komentarz do artykułu Materiał na budowę kojca
Nick: