Dodany: 2012-06-13 09:46:35
 

Kolory a optyczne powiększanie pomieszczeńŚwiatło i barwy od zawsze inspirowały artystów już tych starożytnych. Dziś światło i kolory są narzędziem pracy wielu ludzi, którzy za pomocą tych elementów potrafią między innym prowadzić proces jakim jest projektowanie wnętrz łódź i co ciekawe optyczne powiększanie lub zmniejszanie tych pomieszczeń.

 

Projektowanie wnętrz łódź, które ma za zadanie za pomocą światła i kolorów powiększyć nieco przestrzeń polega główne na doborze jasnych barw, które nie tylko optycznie powiększają pomalowane lokum, ale również sprawiają, że nie ma się wrażenia przytłoczenia w miejscu, w którym użyto właśnie tych jasnych barw.

 

Projektowanie wnętrz łódź za pomocą barw może się odbywać również dzięki pomalowaniu jednej ze ścian na ciemny kolor, wtedy mieszkanie wydaje się być większe, bo każdy zwraca uwagę na ten jeden ciemny punkt jakim jest ściana w ciemnym kolorze, przez co tworzy się swego rodzaju tunel, który optycznie powiększa przestrzeń. Takie projektowanie wnętrz łódź może być ciekawym zjawiskiem i zabawą..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Kolory a optyczne powiększanie pomieszczeń
Nick: