Dodany: 2010-07-09 11:56:41
 

Bo nasz dom to nasza wizytówka – paleta kolorów ceresit.Czasami zdarza nam się przyglądać budynkom domów, obok których przechodzimy i oceniać ich wygląd. Tym, co przede wszystkim zauważamy, jest kolor elewacji. Niektóre domy pomalowane zostały w neutralne barwy, a niektóre już z daleka rzucają się w oczy z powodu intensywności koloru.

 

Dlatego można pokusić o twierdzenie, że nasz dom może być rodzajem wizytówki. W uczynieniu go pięknym pomoże nam paleta kolorów ceresit. Firma ta w tej chwili oferuje kolory podzielone na cztery kategorie, związane z naturą. Mamy tu kategorie takie jak „woda”, „ziemia”, „piasek” i „las”. Mając tak szeroki wybór kolorów, z pewnością znajdziemy coś dla siebie. Paleta kolorów ceresit inspirowana jest barwami faktycznie występującymi w naturze – dzięki temu będziemy w stanie skutecznie wtopić nasz dom w otoczenie lub właśnie na odwrót – jeśli nie brak nam odwagi, możemy wyraźnie wyróżnić go spośród otoczenia, stawiając na intensywny kolor.

 

Ta druga opcja przeznaczona jest głównie dla osób ekstrawaganckich, jednak nie tylko – bo także dla osób modnych, jako że jaskrawe kolory stają się coraz popularniejsze. Jeżeli zamierzamy zatem przemalować naszą fasadę, pamiętajmy, że niesłychanie pomocna może okazać się paleta kolorów ceresit. Warto inspirować się naturą – bo świat może być bardziej kolorowy.

 

  

Nick: