Dodany: 2012-06-13 09:39:46
 

Meble a optyczne powiększenie przestrzeniKiedy okazuje się, że nasze wymarzone meble nie pasują do naszego niezbyt dużego mieszkania, pojawia sę spory problem. Bo jak pogodzić nasze wymarzone projektowanie wnetrz łódź z rzeczywistością, czyli niewielkim metrażem?

 

projektowanie wnętrz łódź na szczęście zna takie triki, które nie tylko pozwolą nam na ciekawe zagospodarowanie naszej przestrzeni meblami, ale jednocześnie pozwoli na nieco optyczne powiększenie naszego lokalu, mieszkania, pokoju. Projektowanie wnętrz łódź zna techniki optycznego powiększenia mieszkania za pomocą ustawienia mebli, które nie tyle są mało zajmujące przestrzeń, ale przede wszystkim styl tych mebli i sposób w jaki je rozstawimy sprawi, że optycznie w naszym salonie nagle zrobi się więcej miejsca.

 

Ważne by wybierać jasne meble, z prostymi liniami i co ważne zachowywać jak najwięcej umiaru w rozstawianiu mebli ku centrum mieszkania. Małe mieszkania projektuje się z pustą przestrzenią centrum, a zagospodarowanymi bokami, krawędziami, wtedy projektowanie wnętrz jest udane i ciekawe, a przy tym osiągamy nasz cel..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Meble a optyczne powiększenie przestrzeni
Nick: