Dodany: 2010-07-09 12:19:48

Ludzie zapytani o Wałki dekoracyjne, nie zawsze wiedzieli, co odpowiedzieć. Część z nich nie miała pojęcia, do czego służą, inni kojarzyli je jedynie, jako małe zgrabne podusie, będące jedynie elementem dekoracji wnętrza.

 

Otóż Wałki dekoracyjne to nic innego jak przyrządy do malowania ścian w dość nietypowy sposób. Polega to na tym, że w momencie pomalowania ściany na wybrany przez nas kolor chcemy nadać jej wyjątkowego wzoru, a przecież wiadome jest, że ręcznie nie skończylibyśmy tego tak szybko, a efekt nie byłby zawsze taki zadowalający. Wałki dekoracyjne dostępne są w każdym sklepie malarskim z oprzyrządowaniem, a także w niektórych hipermarketach, domach towarowych czy sklepach internetowych. Wzorów jest bardzo wiele, każdy znajdzie coś dla siebie, a cena nie jest wygórowana nawet dla większości, gdyż nie przekracza 60zł.

 

Aby nadać pomieszczeniu charakteru i stylu nie trzeba wiele, a efekt zawsze będzie znakomity, praca nie będzie żmudna i wyczerpująca, wszystko odbędzie się przy zachowaniu całkowitego porządku, pod warunkiem, że owy wałek będzie niekapiący. To niewątpliwie czas, w którym malowanie ponownie stanie się zabawą i sposobem na zrelaksowanie się, a nie kolejnym przykrym obowiązkiem.

 .

Nick: