Dodany: 2010-07-09 13:03:12
 

Ogród jak z bajki – Fontanny ogrodowe.Każdy, kto marzył kiedykolwiek o domu z ogródkiem wiedział, o czym warto marzyć. Kiedy już doczekamy się takiego ogródka, robimy wszystko by wyglądał pięknie – spędzamy w nim całe godziny, coś przycinając, coś sadząc, coś zmieniając. Kiedy wydawałoby się już, że wszystko jest idealnie, okazuje się, że nasz ogród może wyglądać jeszcze cudniej. Jak to możliwe?

 

Ano tak, że pozostają jeszcze Fontanny ogrodowe. Te niezwykłe elementy dekoracyjne uczynią każdy ogród bardziej żywym i rzec by można – bajkowym. Poza tym cichy plusk wody to jeden z bardziej odprężających dźwięków, jakie możemy sobie zafundować. Poza tym, Fontanny ogrodowe to rzecz fantastyczna w lecie, kiedy panuje skwar. My wtedy podchodzimy do naszej fontanny, od której bije chłód i moczymy dłonie w zimnej wodzie – wrażenia niezapomniane. A to jeszcze nie wszystko, ponieważ Fontanny ogrodowe to przecież także piękne dekoracje.

 

A pomysłowość projektantów pod tym względem przechodzi wszelkie granice. Możemy zdecydować się na fontannę małą lub większą – te małe mogą być nawet montowane tuż nad ziemią, jako ciąg naczyń wzdłuż ścieżki ogrodowej. Te duże zaś mogą być przypominać ściany, po których spływa woda – wszystko zależy od naszych potrzeb. Jakby tego było mało, możemy nawet pokusić się o wersję podświetlaną takich fontann – w nocy prezentować się będzie zjawiskowo.

 

  .

Dodaj nowy komentarz do artykułu Ogród jak z bajki – Fontanny ogrodowe.
Nick: