Dodany: 2012-06-13 09:48:30
 

Kuchenna wyspaZdecydowanie duża kuchnia – to marzenie większości kobiet. W takiej kuchni – jak twierdza kobiety, aż chciałoby się gotować, przyrządzać liczne obiady dla swojej rodziny, a także tworzyć coś zupełnie własnego, innego, taka sztuka kulinarna.

 

Dla dużych kuchni sprawdza się rozwiązanie, które powstaje najczęściej w procesie projektowanie wnętrz łódź. Tym rozwiązaniem jest powstanie wyspy, na środku kuchni, czyli dodatkowego blatu do pracy, okrytego szafkami, czy półkami, w zależności od potrzeb gospodyni domowej.

 

Projektowanie wnętrz łódź nie zna raczej przypadków, kiedy wyspa powstawałby w pomieszczeniach małych, gdzie ledwo da radę się poruszać, w takich mieszkaniach należy raczej zrezygnować z tego, czym jest wyspa w kuchni, choćby z tego względu, że zwyczajnie nie ma sensu zabierać tak potrzebnej w każdej kuchni przestrzeni. Projektowanie wnętrz łódź podpowiada, by zawsze w wyspie stosować również masę półek, by jak najwięcej dodatkowych schowków stworzyć przy jednoczesnej oszczędności miejsca..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Kuchenna wyspa
Nick: