Dodany: 2010-07-09 12:03:40

By uczynić świat bardziej kolorowym – Farby.Czasami przygnębia nas już pochmurna pogoda. Kiedy za oknem pada mamy powoli dosyć szarej rzeczywistości. Najlepszym lekarstwem na taki stan rzeczy jest powrót do domu, który tętni życiem, choćby poprzez kolory.

 

Czasami zatem wystarczy przemalować pokój, by poczuć się lepiej. Dlatego to co powinno nas zainteresować to Farby. W zależności od naszych potrzeb decydujemy się na jeden lub dwa kolory do pomieszczenia. Musimy jednak uprzednio zmierzyć przestrzeń, którą chcemy malować – na tej podstawie określimy, jak duże opakowanie Farby będzie nam potrzebne. Kiedy już ustalimy takie podstawy, pora skupić się na tym, co dla nas najważniejsze – na wyborze koloru. Pamiętać powinniśmy, że kolory jasne optycznie powiększają, a ciemne – pomniejszają wnętrze.

 

Oczywiście przełamać te zasadę pomagają dodatki w kontrastujących kolorach. Obecnie Farby dostępne na rynku wprost powalają szeroką paletą kolorów do wyboru. Mamy tu kolory jaskrawe, naturalne, pastelowe, przełamane – wszystko, czego dusza zapragnie. Jedyne co musimy zrobić, to mieć pomysł i postarać się zgrać wybrane barwy z wyposażeniem pokoju – taka harmonia wbrew pozorom Est bardzo ważna, ponieważ nie powoduje problemów z koncentracją na przykład.

 .

Dodaj nowy komentarz do artykułu By uczynić świat bardziej kolorowym – Farby.
Nick: