Dodany: 2010-07-09 12:26:46

Pigmenty colorex dostępne są w postaci małych 100ml buteleczek lub większych 400ml butelek z tworzyw sztucznych, ich okres gwarancji to 24miesiace od daty produkcji, jeśli chodzi o dostępność kolorów jest ich około 28, intensywność zależy od rodzaju farby.

 

Pigmenty colorex to wodna dyspersja pigmentów wraz ze środkami pomocniczymi, które pozwalają im na mieszanie się z innymi farbami, w celu zmiany ich koloru. Rodzajów farb jest dużo: farby emulsyjne, emalie olejno-ftalowe, nitrocelulozowe czy chlorokauczukowe. Pigmenty colorex w zależności od rodzaju farby mogą być stosowane nawet na zewnątrz. Jeżeli jednak chodzi o bezpieczeństwo, produkt ten jest klasyfikowany jako bezpieczny, niepalny, ale po użyciu pomieszczenie należy wietrzyć póki charakterystyczny zapach nie zniknie, dopiero wtedy istnieje możliwość jego użytkowania.

 

Szeroka gama kolorów i dostępnych odcieni i rodzajów powinna zadowolić każdego wymagającego kupującego. Produkt jest wysokiej jakości, sprawdzony, należy trzymać z dala od dzieci w celu uniknięcia wypadku jakim mogłoby być otrucie. Pigmenty te są produktem znanej firmy Śnieżka, cieszącej się obecnie wysoką popularnością.

 .

Dodaj nowy komentarz do artykułu Pigmenty colorex - i kolory będą idealne.
Nick: