Dodany: 2012-09-20 10:33:42

Na czym polega pasywne ogrzewaniaNie ma już chyba na świcie zbyt wielu miejsc, które sa tworzone z stu procentach w zgodzie z naturą, które działają zgodnie z trybem dobowym, tak jak niegdyś czynili to ludzie, którzy nie mieli choćby energii elektrycznej.

 

Jest jednak wciąż pojęcie ogrzewania pasywnego. Ogrzewanie pasywe to proces polegający nie tylko na ogrzewaniu pomieszczenia poprzez wykorzystanie konkretnych promieni słonecznych, które bezpośrednio ogrzewają to c znajduje się wewnątrz. To coś na zasadzie szklarni. Ważnym elementem jest również w takim procesie ukształtowanie budynku, a więc stworzenie takiej bryły i takich przeszkleń, które tworzyłyby nie tylko bezpośrednie ciepło, ale również tworzyłyby coś na wzór tego, czym są kolektory sloneczne.

 

pompy ciepla olsztyn przy takim ogrzewaniu pasywnym nie grają żadnej roli, gdyż pasywność tego procesu opiera się właśnie na pominięciu sprzętu, który zmieniałby energię słoneczna w elektryczną. Korzysta się więc z samego ciepła. Kolektory sloneczne zaś mają za zadanie przekształcenia tego. pompy ciepla olsztyn są ważnym czynnikiem jednak nie w przypadku ogrzewania pasywnego. Kolektory sloneczne są jedynie potrzebne przy ogrzewaniu aktywnym..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Na czym polega pasywne ogrzewania
Nick: