Dodany: 2010-07-09 12:09:56
 

Wyraź siebie - Pomaluj dom!Pomaluj dom, niech sąsiedzi widzą, że dbasz o niego. Dzięki różnego rodzaju farbom Twój dom może stać się obiektem zainteresowania przechodniów, sąsiadów czy odwiedzających cię gości.

 

Pomaluj dom w kolorze swojego otoczenia, jeśli nie chcesz by wyróżniał się on spośród innych, jeśli mieszkasz natomiast na obszarze górskim, niech Twój dom przybierze przyjazne zielone barwy, jeśli mieszkasz na wsi z dala od szarych budynków, pomaluj dom na niebiesko, niech będzie on przypominał kolorem niebo. Dla bardziej oryginalnych domowników, powstały farby o bardzo zróżnicowanych odcieniach, które można ze sobą łączyć. Spośród farb najbardziej pożądaną niewątpliwie jest farba matowa, odporna na zmywanie i wodę, wszak nie zawsze pogoda jest sucha i słoneczna, a nawet jeśli, o mieszkające w domu dzieci lubią broić, w związku z czym farba tego rodzaju to jedyne wyjście. Nie zapominajmy o wnętrzach.

 

Pomaluj dom według swoich upodobań, byś czuł się w nim przytulnie i dobrze. W zależności od pomieszczenia kolor farby będzie inny. W sypialni powinien być rześki jak poranek, delikatny jak promień światła, jasny. W salonie żywy lub stonowany zgodnie z umeblowaniem odpowiednio dopasowany by nie gryzł się on z pozostałymi elementami wystroju. Kuchnia – tutaj zawsze zwycięży gust. Podobnie jest z pozostałymi pomieszczeniami, których kolory często uzgadniamy i szczegółowo planujemy.

  

Dodaj nowy komentarz do artykułu Wyraź siebie - Pomaluj dom!
Nick: