Dodany: 2018-06-13 09:26:17
 

Z czego zrobione są siatki?

Jeśli chodzi o siatki zgrzewane, to mogą być one zrobione wyłącznie z drutu ocynkowanego, albo z drutu pokrytego materiałem PCV. To jaką wybierzemy zależy od jej przeznaczenia.

siatka zgrzewana może mieć oczka kwadratowe, albo prostokątne o bardzo różnych wymiarach. W tej kwestii również ważne są preferencje klienta i późniejszy sposób użytkowania siatki. Maksymalna wielkość oczek oferowana przez większość producentów to sto na sto milimetrów w przypadku kwadratowych, a minimalna, to dwadzieścia pięć. Jeśli zależy nam na tym, aby na nasz teren nie przedostawały się zwierzęta, to warto wybrać jak najmniejszy rozmiar oczek, a także jak największą wysokość. Siatka zgrzewana jest sprzedawana w rolkach na metry. Jeśli nie jesteśmy pewni ile materiału potrzebujemy do stworzenia ogrodzenia, to czasami można skorzystać z usług firm montujących siatki.

Na miejsce przyjedzie pracownik i dokona prawidłowych oraz precyzyjnych pomiarów tak, aby wiadomo było ile siatki zakupić, by nie zabrakło jej w trakcie prac, ale też by po zleceniu nie zostało zbyt wiele materiału. .

Dodaj nowy komentarz do artykułu Z czego zrobione są siatki?
Nick: